מעדניית דניאל- מעדנייה לא כשרה באילת

תוכן עניינים

כמה פעמים מצאתם את עצמכם עמוסים בין  העבודה, סידורים וילדים ואתם לא מספיקים להגיע לסופר? בטוח יצא לכם לא פעם ולא פעמיים שכבר הגעתם לסופר וחסרים שם מוצרים מיוחדים שאתם צריכים ואין לכם זמן ללכת למקום אחר. אנו ממליצים לכם לקפוץ לביקור במעדניית דניאל, מעדנייה לא כשרה באילת.

מעדניית דניאל נמצאת במרכז רזין, מול קופת חולים מכבי. במעדנייה תוכלו למצוא מוצרים ייחודיים מכל העולם עם טעמים מיוחדים-החל מגבינות מיוחדות, בשרים איכותיים ומגוונים, תבלינים וממרחים ייחודיים, גלידות וחטיפים מיוחדים ונדירים, מגוון לחמים ופירות וירקות טריים. במעדניית דניאל תוכלו למצוא מוצרים מיוחדים המיובאים מחוץ לארץ שבדרך כלל לא נתקלים בהם בסופרמרקט הסטנדרטי ובכך נחשפים להמון טעמים חדשים שלא היכרנו- החל מקפסולות ייחודיות לקפה, יוגורטים ומוצרי חלב טבעיים ואיכותיים ועוד המןן מוצרים חדשים עם טעמים שלא הכרנו. אחד היתרונות הגדולים של מעדניית דניאל היא העובדה שהם פתוחים בשישי ובשבת ועד לא פחות מ23:00 בלילה, כך שאם אתה נתקע בלי משהו אתה יכול להגיע אחרי העבודה ו/או סידורים שונים ולקנות כל מה שאתה צריך ועוד.

לקנות עם העיניים במעדניית גורמה

נכון, תמיד תהיה לנו האפשרות להזמין קניות במשלוח מתוזמן מראש, אך מעבר לכך שלא תמיד יהיו לנו את כל המוצרים שהזמנו במשלוח, אני אישית לא אוהב לעשות קניות בלי שאני רואה פיזית את המוצרים שאני קונה. במעדניית דניאל, לעומת סופר, דווקא החשיפה למוצרים בתוך המעדנייה עצמה ולא באופן מקוון היא זאת שעושה את ההבדל בחוויית הקנייה. אין תחליף לעובדה שאתה יכול "לראות בעיניים" את מה שאתה קונה כשמדובר במוצרים ייחודיים שפחות נפוצים בארץ ומגיעים מאירופה, אסיה ושלל מקומות אחרים. החשיפה לריחות ולטעמים חדשים היא שמבדילה בין הקונספט של סופר לקונספט של מעדניית גורמה ונותנת ערך מוסף בביקור במעדניית דניאל.

יתרה מזאת, אם ניקח פעם את הילדים שלנו לסיבוב במעדנייה, נוכל להתגבר על המכשול שכל הורה נתקל בו- חוסר הרצון של הילדים לטעום דברים חדשים ומעניינים. העובדה שיש גם חטיפים וממתקים שלא כל יום הילדים שלנו נחשפים אליהם, נוכל להבטיח לקנות להם חטיף מתוק או מלוח שהם לא מכירים רק בתנאי שיטעמו גם משהו חדש שאנחנו נבחר להם- גבינה חדשה, פרי מעניין ועוד. כמות הטעמים החדשים שהם יוכלו להיחשף אליהם במעדנייה לא כשרה הם רבים וטובים, ויפתח להם את חוש הטעם וירגיל אותם לטעמים שונים ומגוונים. במקום תוכלו למצוא גם בשרים איכותיים כמו מגוון סוגי בשר לבן, בייקון וגם פירות ים כמו שרימפס וכדומה.

תמיד מחדשים

יתרון נוסף של מעדניית דניאל היא העובדה שתמיד תמצאו אצלם מוצרים חדשים שהגיעו ממזרח אירופה ואסיה, כדי להוות לתיירים שמגיעים לאילת מחוץ לארץ מוצרי מזון שהם מכירים ואוהבים. דבר זה מבטיח שבכל ביקור במעדנייה תמצאו מוצרים חדשים ומקוריים שלא ראית בביקורכם הקודם במעדנייה.  

מעדניית גורמה באילת

אם אתם מחפשים מעדניית גורמה באילת אחד היתרונות בלהיכנס למעדניית דניאל הוא כדי להתרשם מהמגוון הרב של המוצרים, בין אם אלו בשרים, פירות ים, גבינות, פירות וירקות, ממתקים, חטיפים , תבלינים,  ממרחים ומוצרי גבינה- בכל אחת ממחלקות אלו תיתקלו במשהו חדש שאתם והקרובים אליכם לא הכרתם בעבר.  אפילו אם במקרה הייתם באזור, אני ממליץ לכם מאוד להיכנס למעדנייה, אפילו רק כדי לעשות סיבוב כדי להתרשם מהמגוון, האיכות ואולי אפילו לקנות משהו כדי לטעום. כל זה בשילוב שעות הפתיחה הנוחות יכולים להוות אלטרנטיבה מעולה לסופר בו אתם קונים ביום יום.

en_USEnglish
Skip to content