למה אתם הולכים לסופר ולא למעדנייה?

תוכן עניינים

אנחנו רגילים ללכת באופן קבוע לסופרמרקט הקרוב לביתנו כדי לערוך קניות מטעמי הרגל ונוחות. אך למה שלא ננסה משהו אחר? כיום יש המון מעדניות גורמה המציעים מוצרים טריים, מגוונים ואיכותיים בשילוב עם מוצרים שאנחנו בדרך כלל קונים כשאנחנו בסופר. במאמר זה נעמוד על היתרונות של מעדניית גורמה על פני הסופר הרגיל, ולמה בעצם כדאי לנו לוותר על ההרגל של ללכת לסופר ולעבור באופן קבוע לקנות במקום שמציע חווית קנייה שונה.

איכות וטריות

פה באילת החמה, יש נטייה לגבינות, ירקות ופירות לאבד מטריותן ולהתקלקל יותר מהר. כתושבי העיר, אנחנו מחפשים מוצרי מזון איכותיים שיחזיקו מעמד במקרר בזמן שאנחנו בסידורים סביב השעון. כשתלך לקניות השבועיות במעדניית גורמה באילת תמצא מוצרים באיכות יותר גבוהה, ירקות ופירות טריים הנשמרים לאורך זמן, גבינות הנשמרות באיכות טובה.  נוכל למצוא גם תבלינים מיוחדים, ממרחים כמו קוויאר איכותי, דגים טריים ואיכותיים  ושאר מוצרים באיכות וטריות הנשמרת ליותר זמן, גם במזג האוויר האילתי.

המגוון

כשאנחנו שומעים את המילה מעדנייה, אנו חושבים על אגף בסופר.  במעדניית גורמה, בניגוד למעדנייה בסופר,  תוכל למצוא מגוון רחב יותר של מוצרים – החל ממוצרי חלב טריים ישר מהמשק, ועד למוצרים לא כשרים  וייחודיים מחוץ לארץ עם טעם ונינוח חדשים שאנחנו לא מכירים במדינה, מסין ועד תאילנד. לכן, כשאנחנו הולכים למעדניית גורמה, אנחנו נהנים ממגוון רב יותר של מוצרים, וכך מקבלים חווית קנייה שונה.

חווית הקנייה

בעולם הצרכני הדינמי של היום, הרבה פעמים אנשים מחפשים חווית קנייה לא שגרתית, מעבר לחיפוש של מוצר איכותי. בצורך היום יומי בהליכה לסופר חווית הקנייה היא די שגרתית. במעדניית גורמה באילת אנחנו  נקבל חווית קנייה שונה. נגלה גבינות מיוחדות, ממרחים איכותיים ומיוחדים, תבלינים שאיננו מכירים, לחמים מיוחדים ומוצרים מחוץ לארץ שבדרך כלל אי אפשר למצוא אותם, זנים מיוחדים של פירות וירקות, דגים טריים וייחודיים וכמובן, מוצרי מזון לא כשרים שפותחים אותנו לעולם טעמים מגוון וייחודי- בשר לבן עסיסי, נקניקים מיוחדים, פירות ים ועוד.

התאמה לקהל יעד

בעיר אילת בה תמהיל האוכלוסיה מגוון הוא, מעדנייה מותאמת לקהל הרוסי היא דבר חיוני בעיר. בניגוד לרשתות המזון העיקריות, חשוב שתהיה מעדנייה רוסית באילת אשר תמכור מוצרי מזון אשר אהובים על ידי הקהל הרוסי. הדבר יהווה אלטרנטיבה לכל תושבי העיר שיתעניינו ברשת מזון לא כשרה, במגוון מוצרים וטעם וחוויה אחרת מהסופרמרקט הסטנדרטי. דבר זה מהווה יתרון למעדניית גורמה באילת בגלל ייחודיות המוצרים בה. אם עכשיו, לדוגמא, נזכרת בממרח מסויים שטעמת בחוץ לארץ, יש סיכוי גבוה מאוד שתמצא אותו במעדניית גורמה.  בנוסף, אילת היא עיר דינאמית אשר אליה מגיעים תיירים מכל המדינה ולעתים גם תיירים מחוץ לארץ, אשר מעוניינים במעדנייה רוסית באילת וברשתות מזון לא כשרות באילת כדי לקנות  אוכל שהם אוהבים. במעדניית גורמה יש סיכוי גדול יותר שתמצא משהו ספציפי שאתה רוצה מאשר בסופר הסטנדרטי.

לסיכום, כשנרצה לקנות מוצרים באיכות גבוהה, להיחשף למגוון מוצרים חדשים וטעמים חדשים שאיננו מכירים, לקנות מוצרים שנשמרים לאורך זמן ולקבל חווית קנייה אחרת, מומלץ לנו לחפש מעדניית גורמה באילת בה נוכל ליהנות מחוויית קנייה  שונה, לא שגרתית  וייחודית.  במקום ללכת לסופר הבנאלי עם מצרכים לא ייחודיים, עם הטעמים שאנחנו רגילים אליהם, כדאי לנו לנסות חוויה מסוג חדש. אחת מהמעדניות הגורמה המומלצות באילת היא מעדניית דניאל, הנמצאת במרכז רזין והינה סופר למזון לא כשרה באילת.

ru_RUРусский
Перейти к содержимому